Reading Time: < 1 minute

   Pasjonat gadżetów i Uniwersum Marvela, uzależniony od siłowni, biegacz amator, Honda fan 🙂 Z wykształcenia bankowiec, z zawodu i pasji informatyk. Choć teraz to już podobno nie powinno się mówić informatyk bo każdy jest specjalistą od czegoś. Ja jednak się upieram bo jakby jestem od wszystkiego administracja siecią, serwerami, wirtualizacja, helpdesk, programowanie, bazy danych…Generalnie jakby wszystko.

   Czasem znajomi pytają po co ja to wszystko tu piszę. Piszę bo mogę 🙂 Bo jak chcę się czymś podzielić to mogę. I to ja decyduję co i jak. Zdarza mi się, że chcę napisać coś co mogłoby być z jakichś względów niepoprawne politycznie czy też niepopularne. Z innych miejsc w sieci różne rzeczy czasem znikają. To co wrzucę u siebie – zostanie.

   Lubię testować nowe technologie, przedmioty codziennego użytku, elektronikę czy też oprogramowanie. Lubię też się tym dzielić no bo skąd jak nie z niezależnych źródeł mamy niby brać rzetelną informację o tym co i jak działa.

  Na codzień kompletnie zarobiony ale generalnie lubię taki stan. Mam wrażenie, że w bezczynności bym zwariował. Także nawet gdy zajęć jakby mniej to zawsze szukam, czegoś nowego, co można by zrobić, co można by poznać, co można zdobyć.

   Cieszę się, że tu zajrzałaś/zajrzałeś. Mam nadzieję, że znalazłaś/eś coś ciekawego, i że dobrze się to czyta. Serdecznie pozdrawiam i oczywiście zachęcam do komentowania i ponownych odwiedzin.

 

commercial

Zalecane/polecane

theKura Youtube link
Jeśli chcesz wspomóc autora
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proudly hosted at
Atthost

Kategorie

Archiwum