Czy odtwarzacz mp3 ma jeszcze jakikolwiek sens w XXI wieku np. Sony Walkman NWZ-W273S ???

utworzone przez | sie 30, 2019 | Kupić nie kupić, Sony, Technologia, Testy produktów | 0 komentarzy

Reading Time: 2 minutes

   Pytanie jakżesz zasadne w dobie Youtube Music, Spotify, Deezer, Apple Music czy też innych serwisów streamingowych. Właściwie zawsze i wszędzie mamy ze sobą komórki, które mają dostęp do internetów a więc czy to muzyka czy wideo są zawsze w naszym zasięgu. Tak więc (przepraszam Cię Mamo), czy odtwarzacze mp3 mają w ogóle jeszcze zastosowanie ? Szybko odpowiadam…

   Mają…czasem…dla niektórych, dla mnie. Od lat na treningu czy podczas biegów używam odtwarzacza mp3 firmy Sony, model NWZ-W273S. Tak prawdę mówiąc to już 3 taki w moim posiadaniu…1szy zgubiłem podstępnie na siłowni…drugi rozjechałem autem gdy podstępnie wypadł mi z torby…3ci jest już ze mną ponad 2 lata. Co takiego jest w tym odtwarzaczu, że zdecydowałem się na zakup 3-ciego egzemplarza ? Po prostu jest zajebisty. Nie będę się rozpisywał o jakości dźwięku bo jak wiecie, żaden ze mnie meloman ale w skrócie przedstawię jego plusy i minusy (w zupełnie przypadkowej kolejności, można sobie listę dowolnie sortować) 🙂

 

+

waga

czas pracy na baterii

prostota obsługi

wodoodporność

poziom głośności

jakość wykonania

podstępność

 

   Jednak + i – nie odpowiadają nam na tytułowe pytanie. Czy to ma sens i dlaczego jednak używam prehistorycznej technologii ?

   Z wygody i dbałości o inny sprzęt – komórkę. Gdy idę na siłownię czy biegam to nie potrzebuję komórki, którą musiałbym jakoś sterować, zawsze ktoś mógłby zadzwonić a dodatkowo mógłbym przecież ją upuścić, uderzyć o jakiś sprzęt czy też przygnieść hantlem. Tymczasem Walkmana Sony po prostu zakładam na głowę/uszy…włączam i mam spokój. Nigdy nie spadnie, pot czy deszcz jej(empetrójce)/jemu niestraszny, głową raczej w nic nie uderzam, sterowanie bajecznie proste a bateria przetrzyma nawet moje nędzne czasy w maratonie…i pewnie gdybym miał siłę to i jeszcze drugie tyle by ogarnęła. Sprytny system mocowania do ładowania, wygoda użytkowania, jakość dźwięku i wszystkie pozostałe cechy sprawiają, że dla mnie to produkt niemalże idealny.

   Nie wiem czemu napisałem niemalże bo przez lata użytkowania nie znalazłem w nim żadnej wady. Po prostu.(poza podstępnością)

   Aaa…dodam jeszcze, że na popularnym portalu aukcyjnym daje się kupić ten odtwarzacz za około 200 zł 🙂

I jeszcze kilka zdjęć trochę zużytego Sony Walkman…po 2 latach i pewnie około 200+ treningach…

Sony Walkman NWZ-W273S 4 GB White

 


ps. Jakby ktoś miał jakieś pytania to dalej go ahead 🙂

ps. II Podejrzewam, że nowsze modele są też takie fajne ale ja akurat nie chciałem wydawać więcej pieniędzy 🙂

 

commercial

Zalecane/polecane

theKura Youtube link
Jeśli chcesz wspomóc autora
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proudly hosted at
Atthost

Kategorie

Archiwum