McDonald’s – dostawa do stolika

utworzone przez | wrz 12, 2023 | Bez kategorii, Everyday | 0 komentarzy

Reading Time: < 1 minute

   Spędziłem dziś miły poranek na śniadaniu w McDonald’s.  8 rano, Warszawa/Ursus, Al. Jerozolimskie, oprócz mnie i obsługi 2 osoby w restauracji. Spokój cisza, piękne słoneczko. Rzadko mam okazję mieć taką chwilę by na spokojnie usiąść…no i żeby do Maka zajrzeć 🙂 No ale to by było na tyle tego miłego…bo wiecie co mnie zirytowało? 2 kolesi, którzy byli goścmi w knajpie zamówiło sobie, jeden kawę, drugi coś do jedzenia…z dostawą do stolika.

   Ja chyba naprawdę jestem solidnie jebnięty, że takie rzeczy mnie irytują ale irytują. Pamiętam jak wprowadzili w Maku tą “dostawę do stolika” zastanawiałem się wtedy czy pracownicy mają za to jakiś dodatek, czy może dostali podwyżki (do dziś nie wiem) i jaki to ma sens ? Dziś może rozumiem trochę lepiej, rodzina z dziećmi, berbecie dokazują, ciężko utrzymać stado na wodzy to już lepiej usiąść i poczekać niż manewrować z 3 tackami. Ale naprawdę, tak ciężko człowiekowi, który przyszedł sam, ruszyć dupę po kawę ?
   Dla mnie to skrajna leniwość, egoizm i oznaka tego, że ktoś jest po prostu zjebem. Mak to nie restauracja z obsługą kelnerską, gdzie kelner jest kelnerem z zawodu lub wyboru, dostaje pensję za dostarczanie posiłków i napitków do stołu a przy okazji ma też szansę na napiwek.

   Dajcie znać co Wy o tym myślicie. Ciekaw jestem czy tylko ja mam taki pogląd na ten temat.

 

commercial

Zalecane/polecane

theKura Youtube link
Jeśli chcesz wspomóc autora
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Proudly hosted at
Atthost

Kategorie

Archiwum